Monday, September 06, 2010 Register Login
Search:  Go
 
 
 DnnForge - NewsArticles Minimize

Current Articles | Categories | Search | Syndication

Tuesday, April 20, 2010
Beppie Jansen superster op NK Veteranen
By jank @ 11:15 AM :: 172 Views :: 0 Comments ::
 
In Schiedam werden de Nederlandse Kampioenschappen voor veteranen gehouden. Een redelijk grote Hilversumse selectie, bestaande uit Bep Jansen, Cees Poortenaar, Ab Barendse, Ronald Lammertse, Ed List, Bob Meewis, Jan Kroon, Wout Leenders, Bert van Asselt, Lex Bruin en Jan van de Kuilen.

In de dubbels lagen Jan en Ed er meteen uit. Ronald en Ab gingen voor de volgende ronde en ook de andere dubbels kwamen ver. Het kampioenskoppel Wout Leenders en Piet Corstanje kwam tot de halve finale. Lex Bruin kwam met gelegenheidsdubbelaar André Snoek in de finale en zegevierde.

De dubbel kampioenen Bep Jansen en John van de Brug prolongeerden op uitstekende wijze hun titel.

De strijd om de enkel titels gaf hetzelfde beeld. De Hilversummers werden één voor één uitgeschakeld. Bert, Ronald, Ab, Bob en Beppie overleefden de poule ronde.

Bob Meewis kwam in zijn klasse tot de halve finale en werd hierin in 5 games geklopt.

Beppie had zich bij de mannen in laten schrijven, omdat de tegenstand bij de vrouwen te gering was. In haar klasse was ze bijna alle mannen te slim af. Velen kunnen aan dit doorzettingsvermogen een voorbeeld nemen. In de finale werd ze helaas geklopt na een pracht wedstrijd in de 5e game.

Hierna was het nog gezellig chinezen in Schiedam of Rotterdam.

De foto’s zijn te zien op de site van ttv Hilversum en op http://picasaweb.google.com/JanvandeKuilen
Rating
Comments
Currently, there are no comments. Be the first to post one!
You must be logged in to post a comment. You can login here
 Print   
 
 
Terms Of Use  Privacy Statement