Sunday, February 05, 2012 Register Login
Search:  Go
 
 
 DnnForge - NewsArticles Minimize

Current Articles | Categories | Search | Syndication

Saturday, July 03, 2010
Outsider Jan Kroon kampioen in Montalegre
By jank @ 8:19 PM :: 360 Views :: 0 Comments ::
 

De dag van vertrekt vertelde Jan Kroon in de auto op weg naar Weese dat hij dusdanig last van zijn rug had, dat hij zijn eigen tafeltennisspullen niet had meegenomen. Volgens hem zelf zit hij tegen een hernia aan.

 

In de teamwedstrijden maakte hij dan ook weinig kans om eerste te worden, maar de terugkomst kwam op vrijdag met de individuele wedstrijden.

 

Met een geleend batje en op zijn Jezusnikes versloeg hij de ene tegenstander na de andere, om uiteindelijk in een nog na trillende 4 gamer als nummer 1 te voorschijn te komen.

 

Jan van de Kuilen werd in de team wedstrijden 2e.

 

Montalegre ligt in Noord-Portugal tegen de Spaanse grens. Het is een mooie bergstreek met vooral heel veel groen en mooie historie. Montalegre zelf heeft een kasteel uit de Middeleeuwen, dat overal duidelijk zichtbaar is. Ook zijn er veel leuke kroegjes en restaurants, de streek is zeker een bezoek waard

 

De foto´s zijn te zien op  http://picasaweb.google.com/JanvandeKuilen

 

data, 24/6 en 29/6 en Montalegre 2010

 

Rating
Comments
Currently, there are no comments. Be the first to post one!
You must be logged in to post a comment. You can login here
 Print   
 
 
Terms Of Use  Privacy Statement