Teamindeling senioren najaar 2018

Komend seizoen zal TTV Hilversum deelnemen met 31 seniorenteams. 5 teams zullen in de landelijke competitie uitkomen, de overige teams komen uit in de competitie van de afdeling Midden. Onderstaand vinden jullie de teamindeling voor de najaarscompetitie van 2018. De indeling van de DUO-competitie is onderaan terug te vinden.

Met vriendelijke groeten,

Namens de commissie Competitie en Toernooien,
Pieter Salentijn

(A) = Aanvoerder ; (Res) = Reserve

NTTB – Landelijke competitie
Zaterdag – 16:00 uur 
Team en divisie Spelers
Dames 1: 1e divisie
Coach: Lex Bruijn
Chanel Verschoor
Lisa Mattheij
Nanda Bloom
Neha Gupta
Sanne Briefjes
Heren 1: 1e divisie
Coach: Bert Olofsen
Cosmin Stan
Jelle Goossens (A)
Martin Khatchanov
Patrick Oeij
Wai Lung Chung
Heren 2: 2e divisie

Elena Timina
Gamal de Groot (A)
Lars de Visser
Mick de Vette
Heren 3: 3e  divisie Donald Hessing (A)
Joris Gieskens
Tali Cohen
Tjarko Bosma
Wouter Schoeber
Heren 4: 3e  divisie Erwin Knecht
Lars Adema
Pieter Salentijn (A)
Raymond van Putten
René van der Velde

 

NTTB-Midden – Afdelingscompetitie
Vrijdag 20:15 uur 
Teamnummer en klasse    Spelers 
Team 5: hoofdklasse Andre Louwen (A)
Bob Meewis
Eugene Staffhorst
Jeroen Lugtenburg
Marnix Karssenberg
Team 6: 1e klasse Gerben de Radder (A)
Hans Hermsen
Ron Roquas
Sander van Buul
Team 7: 2e klasse
Dariusz Karniej
Franek Bober
Michiel Vloemans (A)
Yury Reijersen
Team 8: 2e klasse Ab Barendse
Angelique van den Bosch
Carla van der Hulst (A)
Iris de Bie
Ronald Lammertse
Team 9: 2e klasse Johan Mulder (A)
Jurgen Mulder
Marc Dijkman
Michel Poort
Patrick Roelofs
Team 10: 3e klasse Guido Kreike
Jack Fellinga  (A)
Oleksii Shabrov
Sonja Kamst
Ton Westra-Hoekzema
Team 11: 3e klasse Ed Stevens (A)
Frank ten Elsen
George Scheffer
Wolter van Popta (res)
Team 12: 3e klasse
Bert Daselaar
Clemens Dericks
Han Meijer
Paul Lugtenburg (A)
Robert van der Meel
Team 13: 3e klasse
Elwin van den Bergh
Jasper Diekerhof (A)
Kin Lam
Oscar Timmers
Remco Ruiter
Team 14: 3e klasse Bert van Asselt
Ed Martens  (A)
Leander Korver
Wout Leenders
Team 15: 4e klasse
(aanvraag 3e klasse)
Eric Hagen
Frank Verweij
Fred Visser
Peter Bredenbeek (A)
Tom Schimmel (Res)
Team 16: 4e klasse Ad Jongkind
Eleanor Pohlman  (A)
Fred Fouraschen
Sudhir Kumar
Yvonne Weyermans
Team 17: 5e klasse Beppie Jansen
Coen van Ouwerkerk
Jan Jansen
Pieter van der Spek (A)
Team 18: 5e klasse
Anton Kuijer
Janneke Mulder (A)
Marius Brouwer
Simon Klees
Toni van de Wiel
Manoj Kheerbat (Res)
Team 19: 5e klasse

 

Anita Ros (A)
Hans van Lieshoud
Jan Schoeber
Kurt Landwier
Lars van der Meulen
Team 20: 5e klasse

Desmond Terlien
Erik van Buul (A)
Freek van der Helm
Tom Lohmann

 

 

NTTB-Midden – Afdelingscompetitie
Senioren DUO
Woensdag 20:15 uur 
Teamnummer en klasse  Spelers 
DUO 1:  hoofdklasse  Bob Meewis
Duco Lieste (A)
Wolter van Popta
Jeroen Lugtenburg(Res)
Pieter Salentijn (Res)
Sander van Buul (Res)
DUO 2: 2e klasse
Franek Bober (A)
Frank ten Elsen
Oleksii Shabrov
Yury Reijersen
Ed Stevens (Res)
Ton Westra Hoekzema (Res)
DUO 3: 3e klasse
Chotto Huang (A)
Jean-Marie Prost
Kin Lam
Wilfred Wewer
DUO 4: 3e klasse

 

Eddie de Goede
Elwin van den Bergh
Jasper Diekerhof (A)
Leander Korver
DUO 5: 4e klasse

 

Arnold van Dongen
Ernst Baars (A)
Eleanor Pohlman  (Res)
DUO 6: 5e klasse Manoj Kheerbat
Jimmy Slewa
Pieter van der Spek (A)
Sudhir Kumar

Reageren niet mogelijk.