Teamindeling senioren voorjaar 2019

Komend seizoen zal TTV Hilversum deelnemen met 30 seniorenteams. 5 teams zullen in de landelijke competitie uitkomen, de overige teams komen uit in de competitie van de afdeling Midden. Onderstaand vinden jullie de teamindeling voor de voorjaarscompetitie van 2019. De indeling van de DUO-competitie is onderaan terug te vinden.

Met vriendelijke groeten,

Namens de commissie Competitie en Toernooien,
Pieter Salentijn

(A) = Aanvoerder ; (Res) = Reserve

NTTB – Landelijke competitie
Zaterdag – 16:00 uur 
Team en divisie Spelers
Dames 1: 1e divisie
Coach: Lex Bruijn
Angelique van den Bosch
Chanel Verschoor
Iris de Bie
Lisa Mattheij
Neha Gupta
Sanne Briefjes
Heren 1: 1e divisie
Coach: Bert Olofsen
Cosmin Stan
Martin Khatchanov
Nolan Schultz
Patrick Oeij
Wai Lung Chung
Heren 2: 1e divisie

Arnoud Meijer (A)
Gamal de Groot
Lars de Visser
Mick de Vette
Heren 3: 2e  divisie Donald Hessing (A)
Joris Gieskens
Tali Cohen
Tjarko Bosma
Wouter Schoeber
Heren 4: 2e  divisie Erwin Knecht
Lars Adema
Pieter Salentijn (A)
René van der Velde
Raymond van Putten
René van der Velde

 

NTTB-Midden – Afdelingscompetitie
Vrijdag 20:15 uur 
Teamnummer en klasse    Spelers 
Team 5: hoofdklasse Andre Louwen (A)
Bob Meewis
Eric Brakkee
Eugene Staffhorst
Jan Dubelaar
Robert de Bie
Team 6: 1e klasse Bas Swart
Gerben de Radder (A)
Jeroen Lugtenburg
Marnix Karssenberg
Team 7: 1e klasse
Dariusz Karniej
Djermo Roest
Franek Bober
Yury Reijersen (A)
Team 8: 2e klasse Frank ten Elsen (A)
Michiel Vloemans
Hans Hermsen
Ron Roquas
Team 9: 2e klasse Angelique van den Bosch
Carla van der Hulst (A)
Ed Stevens
George Scheffer
Team 10: 2e klasse Guido Kreike
Jack Fellinga  (A)
Oleksii Shabrov
Sonja Kamst
Ton Westra-Hoekzema
Team 11: 3e klasse Ab Barendse (A)
Han Meijer
Kin Lam
Ronald Lammertse
Team 12: 3e klasse
Johan Mulder (A)
Jurgen Mulder
Marc Dijkman
Michel Poort
Patrick Roelofs
Team 13: 3e klasse
Bert Daselaar
Clemens Dericks
Paul Lugtenburg (A)
Robert van der Meel
Team 14: 3e klasse (aanvraag) Elwin van den Bergh
Jasper Diekerhof (A)
Mees Kofman
Oscar Timmers
Team 15: 3e klasse
Eric Hagen
Frank Verweij
Fred Visser
Peter Bredenbeek (A)
Tom Schimmel (Res)
Team 16: 4e klasse Bert van Asselt
Ed Martens  (A)
Wout Leenders
Team 17: 4e klasse  Leander Korver
Remco Ruiter
Sudhir Kumar
Wietse van der Hoop (A)
Team 18: 5e klasse
Ad Jongkind
Arnold van Dongen
Eleanor Pohlman  (A)
Fred Fouraschen
Team 19: 5e klasse

 

Beppie Jansen
Coen van Ouwerkerk
Jan Jansen
Pieter van der Spek (A)
Team 20: 5e klasse

Anton Kuijer
Janneke Mulder (A)
Marius Brouwer
Simon Klees
Toni van de Wiel
Team 21: 5e klasse Anita Ros (A)
Hans van Lieshoud
Jan Schoeber
Kurt Landwier
Lars van der Meulen
Team 22: 6e klasse Desmond Terlien
Erik van Buul (A)
Freek van der Helm
Tom Lohmann
Manoj Kheerbat (Res)

 

 

 

NTTB-Midden – Afdelingscompetitie
Senioren DUO
Woensdag 20:15 uur 
Teamnummer en klasse  Spelers 
DUO 1:  1e klasse Bob Meewis
Duco Lieste (A)
Franek Bober
Wolter van Popta
DUO 2: 2e klasse
Chotto Huang (A)
Ed Stevens
Jasper Diekerhof
Wilfred Wewer
DUO 3: 3e klasse
Elwin van den Bergh
Frank ten Elsen
Jean-Marie Prost (A)
Kin Lam
DUO 4: 4e klasse

 

Jan Jansen
Tom Schimmel (A)
Wim Koster
DUO 5: 5e klasse

 

Erik van Buul  (A)
Tom Lohmann
Pieter van der Spek (Res)
DUO 6: 6e klasse Remco Bartelink
Richard Roest (A)
Manoj Kheerbat
DUO 7: 6e klasse Edwin Jonkman
Niels van Schalkwijk (A)
Willem Beek

Reageren niet mogelijk.