Banner-House-of-Nutriton

Teamindeling najaarscompetitie 2019

Komend seizoen zal TTV Hilversum deelnemen met 30 seniorenteams. 5 teams zullen in de landelijke competitie uitkomen, de overige teams komen uit in de competitie van de afdeling Midden. Onderstaand vinden jullie de teamindeling voor de najaarscompetitie van 2019. De indeling van de DUO-competitie is onderaan terug te vinden.

Met vriendelijke groeten,

Namens de commissie Competitie en Toernooien,
Pieter Salentijn

(A) = Aanvoerder ; (Res) = Reserve

NTTB – Landelijke competitie
Zaterdag – 16:00 uur 
Team en divisie Spelers
Dames 1: 1e divisie
Coach: Lex Bruijn
Angelique van de Bosch
Carla van der Hulst
Chanel Verschoor
Iris de Bie
Nanda Bloom
Neha Gupta
Sanne Briefjes
Heren 1: eredivisie
Coach: Bert Olofsen
Ashraf Haiqal
Cosmin Stan
Jean Lauric
Nolan Schultz
Patrick Oeij
Wai Lung Chung
Heren 2: 2e divisie

Arnoud Meijer
Gamal de Groot (A)
Lars de Visser
Mick de Vette
Heren 3: 2e  divisie Donald Hessing (A)
Joris Gieskens
Tali Cohen
Tjarko Bosma
Wouter Schoeber
Heren 4: 3e  divisie Djermo Roest
Marcel Hofman
Pieter Salentijn (A)
Raymond van Putten
Sander van Buul
Yoeke Gunsing

 

NTTB-Midden – Afdelingscompetitie
Vrijdag 20:15 uur 
Teamnummer en klasse    Spelers 
Team 5: hoofdklasse Andre Louwen (A)
Bob Meewis
Eugene Staffhorst
René van der Velde
Team 6: 1e klasse Franek Bober
Marnix Karssenberg
Oleksii Shabrov
Yury Reijersen (A)
Team 7: 1e klasse
Bas Swart
Eric de Boer
Jeroen Lugtenburg (A)
Neha Gupta
Team 8: 2e klasse Angelique van den Bosch
Carla van der Hulst (A)
Ed Stevens 
George Scheffer
Team 9: 2e klasse Frank ten Elsen
Mees Kofman
Michiel Vloemans (A)
Ton Westra-Hoekzema (res)
Team 10: 3e klasse Bert Daselaar
Clemens Dericks
Paul Lugtenburg (A)
Robert van der Meel
Team 11: 3e klasse Elwin van den Bergh
Hans Hermsen
Jasper Diekerhof (A)
Oscar Timmers
Wietse van der Hoop
Team 12: 3e klasse
Johan Mulder (A)
Jurgen Mulder
Marc Dijkman
Michel Poort
Patrick Roelofs
Team 13: 3e klasse
Ab Barendse (A)
Han Meijer
Jack Fellinga 
Kin Lam
Ronald Lammertse
Team 14: 3e klasse Eric Hagen
Frank Verweij
Fred Visser
Peter Bredenbeek (A)
Tom Schimmel (Res)
Team 15: 4e klasse
Bert van Asselt
Casper Platenburg
Leander Korver
Sudhir Kumar (A)
Wout Leenders
Remco Ruiter (res)
Team 16: 5e klasse Ad Jongkind
Arnold van Dongen
Eleanor Pohlman  (A)
Fred Fouraschen
Team 17: 5e klasse Beppie Jansen
Coen van Ouwerkerk
Jan Jansen
Pieter van der Spek (A)
Team 18: 6e klasse
(aanvraag 5e klasse)
Anton Kuijer
Janneke Mulder (A)
Marius Brouwer
Simon Klees
Toni van de Wiel
Team 19: 6e klasse

 

 

Anita Ros (A)
Hans van Lieshoud
Jan Schoeber
Kurt Landwier
Lars van der Meulen
Team 20: 6e klasse

Desmond Terlien
Erik van Buul (A)
Freek van der Helm
Tom Lohmann

 

 

NTTB-Midden – Afdelingscompetitie
Senioren DUO
Woensdag 20:15 uur 
Teamnummer en klasse  Spelers 
DUO 1:  hoofdklasse  Hans den Blanken
Lars Adema
René van der Velde
Robert de Bie
DUO 2: 1e klasse
(aanvraag)

Ed Stevens 
Franek Bober
Wolter van Popta
Frank ten Elsen (A)

DUO 3: 3e klasse
(aanvraag 2e klasse)
Carla van der Hulst
Chotto Huang (A)
Ton Westra Hoekzema 
Wilfred Wewer
DUO 4: 4e klasse
(aanvraag 3e klasse)

Eddie de Goede
Jasper Diekerhof (A)
Kin Lam
Jean-Marie Prost

DUO 5: 5e klasse

(aanvraag 4e klasse)

 

Jan Jansen
Tom Schimmel (A)
Wim Koster

DUO 6: 5e klasse

 

 

Remco Bartelink
Richard Roest
Eleanor Pohlman  (Res)
DUO 7: 6e klasse
(aanvraag 5e klasse)
Erik van Buul  (A)
Tom Lohmann
DUO 8: 6e klasse
(aanvraag 5e klasse)
Anton Kuijer
Marius Brouwer
Simon Klees
Toni van de Wiel (A)

DUO 9: 6e klasse Edwin Jonkman  (A)
Niels van Schalkwijk
Willem Beek
DUO 10: 6e klasse  Nienke Greven (A)
Astrix Six

Reageren niet mogelijk.