Trainingen

Voorlopige indeling trainingsgroepen jeugd per 01-09-2017

 

Maandag: 17.00 – 18.15 uur, Louwerse-zaal; Aanwezig zijn: 16.50 uur
Trainer: Eugène Staffhorst + hulptrainer(s); Inschr./oudercontacten: Herna Mol
Niveau 1 (instroom), aantal deelnemers: 7 (+ nieuwelingen)

Erwin Voorn, Darlean van Schalkwijk, Max Kramer, Rikard Weitmann,
Robin van der Hoeven, Finn Leijen, Khyathi Jasti.

 

Maandag: 18.30-19.45 uur, Louwersezaal; Aanwezig zijn: 18.20 uur
Trainers: Niels de Boer en Danny Mol
Niveau 2. Aantal deelnemers: 15

Dylan Berlingen, Luca Berlingen, Olivier Broersen, Felix van Craen,
Koen Dalhuisen, Koen Damen, Loek Dreesens, Vincent Hoogland,
Krzysztof Jawarowski, Ramxy Kataoka, Fu Shan Lamers, Alexander Lin, German Mastyuk, Thijs van Mil, Yuri Nagel.

 

 Maandag 18.30-20.00 uur, Oskamzaal; Aanwezig zijn: 18.20 uur
Trainers: Arnoud Meijer, Gamal de Groot
Jeugdselectiegroep: Niveau 5 t/m 7. Aantal deelnemers: 13

Bente Beek, Iris de Bie, Eric de Boer, Sander van Buul, Neha Gupta, Niral Gupta,
Anne Hoogeveen, Jeroen Lugtenburg, Eliott Mattei, Melle Scholten, Bas Swart,
Lars de Visser, Thijmen van Woudenberg.

 

Dinsdag 18.30 – 20.00 uur, Oskamzaal; Aanwezig zijn: 18.20 uur
Trainer: Danny Mol
Niveau 4 en 5. Aantal deelnemers: 14

Yann Beek, Abel van den Borst, Kevin Bosselaar, Sybren Fermin, Kevin Goes,
Lina Jonkman, Mees Kofman, Robin Kroesen, Yuraj Mangalgi, Mate Molnar,
Oliver Rowe, Vedanth Subramanian, Siddharth Tapkhirwala, Janu Verdonschot

 

Woensdag 18.30-20.30 uur, Louwerse-zaal; Aanwezig zijn: 18.20 uur
Trainer: Gamal de Groot
Jeugdselectiegroep: Niveau 4 t/m 7. Aantal deelnemers: 16

Bente Beek, Iris de Bie, Maike den Blanken, Eric de Boer, Neha Gupta, Niral Gupta,
Anne Hoogeveen, Lotte Hoogeveen, Luuk Houtgast, Koen Houtgast, Jeroen Lugtenburg,
Djermo Roest, Melle Scholten, Bas Swart, Lars de Visser, Thijmen van Woudenberg.

 

Woensdag 18.30 – 20.00 uur, Oskamzaal; Aanwezig zijn: 18.20 uur
Trainer: Niels de Boer
Niveau 3 + 4. Aantal deelnemers: 13

Yann Beek, Abel van den Borst, Kevin Bosselaar, River Brièt, Aditya Jaksani, Maarten Kooij, Robin Kroesen,
Yuraj Mangalgi, Mate Molnar,Casper Platenburg, Matthijs Smid, Sam Vijfschaft, Jochem Visser.

 

Woensdag 16.30 – 18.00 uur, Oskamzaal; Aanwezig zijn: 16.20 uur
Trainer: Hans den Blanken
Niveau 4 en 5. Aantal deelnemers: 13

Edin Alatovic, Luca Berlingen, Dylan Berlingen, Israël Bartelink-Groeneveld,
Niels Brinkman, Bradley Degens, Sybren Fermin, Lina Jonkman, Mees Kofman,
Vadim Kruzynski, Anthony van Schalkwijk, Felix Weve, Douwe van Woudenberg.

 

Donderdag: 17.30-19.30 uur, Louwerse-zaal Aanwezig zijn: 17.20 uur
Trainer: Arnoud Meijer
Jeugdselectiegroep: Niveau 4 t/m 7. Aantal deelnemers: 15

Bente Beek, Maike den Blanken, Eric de Boer, Jeroen Lugtenburg, Neha Gupta,
Iris de Bie, Niral Gupta, Anne Hoogeveen, Lotte Hoogeveen, Eliott Mattei,
Tanya Misconi. Melle Scholten, Bas Swart, Mick de Vette, Thijmen van Woudenberg.

 

Vrijdag 16.00 – 17.30 uur, Louwerse zaal; Aanwezig zijn: 15.50 uur
Trainer: Eugène Staffhorst
Niveau 2 + 3. Aantal deelnemers: 13

Edin Alatovic, Olivier Broersen, Koen Damen, Felix van Craen, Bradley Degens,
Vincent Hoogland, Vadim Kruzynski, Fu Shan Lamers, Thijs van Mil, Abel Opmeer,
Darlean van Schalkwijk, Anthony van Schalkwijk, Felix Weve.

 

Vrijdag 17.45-19.15 uur, Louwersezaal; Aanwezig zijn: 17.35 uur
Trainer: Eugène Staffhorst, Bert Olofsen
Niveau 3, 4 en 5. Aantal deelnemers: 14

Israël Bartelink-Groeneveld, River Briët, Niels Brinkman, Tim Hoveling,
Aditya Jaksani, Levi Janse, Maarten Kooij, Bjarne Olofsen, Casper Platenburg,
Oliver Rowe, Sam Vijfschaft, Janu Verdonschot, Jochem Visser, Douwe van Woudenberg.

 

Niveaugroepen:
Niveau 7: Landelijk A / Kampioenspoule jeugd
Niveau 6: Landelijk B / Landelijk C
Niveau 5: 1e/2e klas afdeling
Niveau 4: 3e/4e klas afdeling
Niveau 3: 5e/6e klas
Niveau 2: startersklasse en recreanten met enige spelervaring
Niveau 1: beginners, geen competitie